Ja moje szczęście zrobiłam sobie sama
i chętnie pomogę Tobie.

O mnie

Moje dzieciństwo to czasy zakupu na kartki, żółtego sera na lekcjach religii, sklepów PEWEX, stanu wojennego, narodzin Solidarności i początków demokracji w Polsce. Były to burzliwe czasy…

W czasach dzieciństwa na zabawę i swoje młodzieńcze wydatki zarabiałam zbierając jagody w czasie wakacji. Gdy podrosłam i byłam już odpowiedzialną nastolatką zajmowałam się handlem słodyczami w niedzielę w okolicach kościoła.

Z zarabianiem pieniędzy i myśleniem ekonomicznym jestem związana od najmłodszych lat. Nauka zawodu zawsze była i jest związana z ekonomią i finansami. Byłam mianowana LIDEREM SUKCESU uczelni ALMAMER. Nauka sprawia mi przyjemność i teraz szykuję moją pracę naukową do obrony tytułu doktora.

Praca dochodowa była ze mną od dzieciństwa. Pracę zawodową zgodnie z kwalifikacjami rozpoczęłam w wieku 19 lat. Byłam wysoko cenionym pracownikiem i zajmowałam się finansami. Niestety życie mnie srogo doświadczyło i teraz jestem osobą niepełnosprawną, samotną matką dorosłego chłopca ale bardzo szczęśliwą kobietą cieszącą się życiem.

Działalność którą prowadzę sprawia mi ogromną radość. Pomagam wielu osobom przedsiębiorczym w realizacji ich przedsięwzięć. Dzięki mojemu życiowemu doświadczeniu i bardzo bogatej wiedzy świadczone przeze mnie usługi są racjonalne i zgodne z prawem.

 

CV Anna Maria Dukat.pdf